Milé maminky a babičky,
děkujeme vám za vaši lásku, trpělivost, péči i povzbuzení.
Za každé obejmutí a pohlazení, které dokáže zahnat smutek i nejistotu a vykouzlit úsměv, klid a pocit bezpečí.
Jste těmi, kdo při nás stojí v dobrých i těžkých chvílích. Dodáváte nám odvahu, sílu a jistotu, že nikdy nejsme sami.
Den matek je krásnou příležitostí se na chvíli zastavit a říct jedno obyčejné, ale o to důležitější slovo:
💐 Děkujeme! 💐