KOŠÍK: 0 0

Eventy

Prohlédněte si všechny připravované akce

Kalendář akcí

Pro zobrazení všech akcí v přehledném náhledu kalendáře klikněte na tlačítko níže.

NEJBLIŽŠÍ AKCE V KALENDÁŘI

There are no upcoming events at this time.

Co všechno pro vás zorganizujeme

Typy eventů

RUSTIKÁLNÍ NÁDECH
Svatby

Není nic krásnějšího než vydat se nad společnou cestu v lůně přírody pod širým nebem...

V ZAHRADÁCH, POLÍCH A ALEJÍCH
Workshopy

Uklidňující práce na políčku nebo v zahradách vás nabije spoustou pozitivní energie do dalších dní. Nejbližší workshopy najdete také v kalendáři.

POD ŠIRÝM NEBEM
Teambuildingy

Upevněte týmového ducha dnem plným aktivit v krásném kraji, v kterém se krásně uvolníte a společně načerpáte pozitivní energii, která vás bude provázet ještě dlouho poté.

PODLE VAŠICH PŘEDSTAV
Individuální eventy

Máte zájem o individuální akci přesně podle vašich představ? Kontaktujte nás, fantazii se meze nekladou.

Ukázky našich svatebních kytic

Svatební kytice a výzdoba

Svatební den patří k těm nejdůležitějším dnům v životě. Máte rádi přírodní venkovský styl? Ozvěte se a my Vám připravíme svatební kytici i dekorace, aby byl tento den i nejkrásnějším.

Věnujeme se vázání svatebních kytic a přípravě kompletní svatební květinové a přírodní dekorace Vašeho dne. Pracujeme převážně s levandulí a dalšími květinami z našich zahrad. Pro objednání volejte nebo piště, domluvíme termín osobní konzultace, na které vše probereme a společně vymyslíme řešení, které se Vám bude líbit.

Až teprve naše společná láska mi ukázala, co je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. S Tebou jsem poznal, co to znamená opravdu milovat a jaké to je, když je moje láska opětována…

- WILLIAM SHAKESPEARE, anglický básník a dramatik

Ukázky našich kytic

Květinové vazby

Chcete udělat ženě radost? Darujte jí květiny. Vážeme kytice a kytičky pro všechny příležitosti. Milujeme venkovský styl a využíváme květiny převážně z našich zahrad. Pro objednání piště nebo volejte alespoň dva až tři dny předem.