💐Ať už jste romantici, dobrodruzi nebo jen chcete váš velký den prožít jinak…💐

Pomýšlíte tajně na svatbu na louce, lesní mýtině nebo třeba u rybníka? Místo plné květin s příjemnou vůní a kouzelnou atmosférou? Zní to krásně? Naše příroda nabízí krásná místa pro vaše společné ANO. 

Uspořádáme svatbu podle vašich představ. Je to jen váš okamžik - vaší kreativitě, nápadům a přáním jsme otevřeni a připraveni je splnit!

Naše zahradní svatby mají přirozeně uvolněnou atmosféru, mohou však být stále stejně okouzlující, kreativní a stylové, staročeské, indiánské, boho, ba dokonce vintage či luxusní! 

💐Soustřeďte se sami na sebe - a věřte tomu! 💐

Váš svatební den

Nabízíme mnoho variant, jak z našich Zahrad 💐 vykouzlit romantické  svatební místo!  💐 Využijte venkovní atmosféru, dopřejte sobě i svým hostům sezónní osvěžující kousky, lehké předkrmy, lokální a kvalitní jídlo i nápoje pod širým nebem. Večerní atmosféru dolaďte vůní grilovaných pochoutek nebo venkovním barem. Vezměte v úvahu váš vlastní styl - jaké květiny preferujete? Jaké jídlo máte rádi? Věnujeme se pečlivě všem detailům, které tvoří vaši svatební atmosféru - svatební kytice, věneček nebo náramek, korsáž pro muže, svatební brána, ručně malované menu, okvětní lístky a poupata, divoké kvítí, makramé, lucerny…

Svatba 33 Svatba 4 Svatba 7

Sdílejte s námi vaše představy a nechte vše na nás - naše zkušené kolegyně - svatební organizátorka a floristka vám pomohou vše zorganizovat a připravit tak, aby se shodovalo s vaší představou.. Náš areál a zahrady jsou vhodné až pro 100 osob s možností ubytování části vašich hostů.

Svatba 1 a Svatba 10 2023 ozdobená brána
  • Pozadí
  • Pozadí
  • Pozadí

Recenze

Krásné místo s "duchem".  Při hledání ideálního místa  pro naši svatbu to nebylo opravdu jednoduché. Až to Vaše nás okouzlilo oba dva. Nelze ty pocity popsat slovy, prostě se tam objevil "pocit", že toto místo je to pravé, Zapůsobilo na nás "kouzlo" tohoto místa. Klid, pohoda, příroda... a úžasná paní Moravová. Domluvili jsme společně úplně na všem a bylo toho opravdu hodně. Měli jsme několik nestandartních požadavků a vždy jsme našli řešení. Můžeme toto místo doporučit všem. I nadála se do zahrad budeme vracet ať na výlety, pikniky či oslavy. Zde  se cítíte, jako v jiném světě, který se  zpomalí, zklidní...

Děkujeme a přejeme krásné dny.. Pavla, Lexa, Viktorka a Bady

Děkujeme Zahradám Myšlín a celému týmu za krásnou svatbu, která do puntíku splnila naše představy a očekávání. Dopředu jsme se na všem bez problémů domluvili a naši svatební hosté byli nadšení z krásného prostředí, ochotného a přátelského personálu a skvělého jídla. Rádi se sem budeme vracet.

Klára a Ondra Šediví

Galerie

0

Shrnutí košíku

    Produkt Cena Množství Mezisoučet

Celkem k platbě

Mezisoučet
Cena celkem